نرم افزار حسابداری برلیان


نرم افزار حسابداری برلیان یکی ازقدیمی ترین ،خوش قیمت ترین، کامل ترین و بهترین برنامه های حسابداری در ایران است . در واقع این نرم‌افزار با کاربری آسان و امکانات فراوان، مدیریت بهتر و راحت‌تر یک فروشگاه را با خود به همراه دارد. نرم‌افزار صندوق فروشگاهی برلیان به نرم‌افزارهای مهم فروشگاه شما مثل نرم‌افزار باشگاه مشتریان و تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز فروشگاه مثل کارت‌خوان، فیش پرینتر،لیبل پرینترو بارکد اسکنر و … متصل می‌شود. یعنی عملیات فروش و تسویه حساب مشتری به راحتی انجام می‌شود و فاکتور را به صورت خودکار چاپ کرده و تحویل مشتری می‌دهید. علاوه بر این‌ها با فروشگاه اینترنتی شما هم یکپارچه می‌شود و می‌توانید تمام عملیات خرید و فروش فروشگاه را به ‌صورت یکپارچه مدیریت کنید.

  در نهایت هم پیشنهاد می‌کنم که اگر فروشگاهی دارید، برای مدیریت و حساب‌وکتاب آن، حتما از نرم‌افزار حسابداری برلیان کمک بگیرید.

برنامه حسابداری برلیان با توسعه و ساخت نسخه‌های متفاوت از نرم افزار حسابداری، راهکاری ساده‌تر را با توجه به هر کسب و کار مشخص ارائه داده است. برلیان تلاش کرده تا از افزایش سطح پیچیدگی کار با نرم‌افزار جلوگیری کند که این موضوع باعث می‌شود تا حسابدارها و افرادی که تصمیم به کار با این نرم افزار جدید دارند، به سرعت بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و به سادگی هر چه تمام، از آن استفاده کنند.

نسخه های مختلف حسابداری برلیان به شرح زیر میباشد:

  1. سیستم حسابداری برلیان 90:

نرم افزار سيستم حسابداري برليان 90 ، نرم افزاري با امکانات بي نظير مي باشد که برپايه حسابداري غير حرفه اي طراحي و پياده سازي شده است
کاربران این سیستم نیازی نیست دانش آموخته رشته حسابداری باشند. کارفرمایان محترم نیز می توانند براحتی با این نرم افزار کارکرده و به گزارشات سیستم حسابداری دسترسی داشته باشند.

این نرم افزار قابل پیاده سازی در طیف متنوعی از بنگاه های اقتصادی از کوچک تا متوسط اعم از فروشگاه ها ، شرکت های پخش ، خدماتی ، فرهنگی و ... می باشد.


  1. برلیان ویژه حسابداران 90:

نرم افزار برلیان ویژه حسابداران 90 جهت ثبت اسناد و تهیه دفاتر قانونی برای بنگاه هایی که موظف به ارائه دفاتر قانونی هستند طراحی و ارائه شده است .

کاربران این نرم افزار بایستی دانش آموخته رشته حسابداری یا مرتبط باشند .

وجود ابزارهای متنوع و سادگی کار این نرم افزار باعث شده است که به گفته حسابداران محترم این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها به لحاظ قیمت و کارایی جهت تهیه دفاتر قانونی در کشور باشد.

امکان برداشت اسناد غیر رسمی از سیستم حسابداری برلیان 90 و تبدیل آنها به اسناد رسمی نیز فراهم می باشد


  1. برلیان ویژه حقوق و دستمزد 90:

نرم افزار برلیان ویژه حقوق دستمزد جهت تهیه لیست و فیش حقوقی بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط طراحی و ارائه شده است.
این نرم افزار در عین سادگی امکان محاسبه حقوق به روش های مختلف ساعتی ، روزانه ، ماهانه و ... و امکان تهیه لیست و دیسکت بیمه و دارایی و بانک ، برداشت اطلاعات کارکرد از دستگاه های ثبت حضور و غیاب را نیز دارا می باشد.
امکان ارسال اطلاعات ثبت هزینه حقوق به سیستم حسابداری برلیان 90 نیز فراهم می باشد. با توجه به تنوع محاسبات حقوق دستمزد درخواست های خاص بنگاه ها نیز در این نرم افزار بررسی و قابل اعمال می باشد
موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسندگان
  • خانم ساره احمدیان مهندس نرم افزار کامپیوتر مسئول واحد فنی و پشتیبانی شرکت هوشمند.
  • خانم میترا بخشایی مهندس تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر مسئول واحد نرم افزار و سایت شرکت هوشمند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.