وبلاگ


راهنمای فعال سازی ویندوز 10

احتمالاً برایتان پیش آمده که حین کار با ویندوز 10 پیغام هشدار فعال نبودن یا محدودیت‌ در دسترسی مثل غیرفعال بودن ابزارهایی مانند Microsoft  Store،  شخصی‌سازی (personalize)، امنیت پایین‌تر سیستم، محدودیت دسترسی و .... مواجه شده باشید. هنگامی که با پیغام زیر در صفحه دسکتاپ مواجه شدید. ویندوز شما نیاز به کرک کردن دارد.

راهنمای خرید فیش پرینتر

فیش پرینتر یکی از ابزارهای مهم در صنعت فروش و خدمات مانند رستوران ها، داروخانه ها و فروشگاه ها است. انواع فیش پرینتر ها بسته به نوع تکنولوژی استفاده شده، سرعت چاپ و کیفیت چاپ تفاوت هایی دارند.

بعد از ریختن مایعات روی لپ تاپ چکار کنیم؟

اگر در حین کار  یا مطالعه عادت به نوشیدن چای، قهوه یا آب میوه دارید ممکن است به صورت ناخواسته مایعات روی کیبرد لپ تاپ شما ریخته شود. در چنین مواقعی باید اقداماتی انجام دهید تا از رسیدن آسیب جدی به لپ تاپ جلوگیری شود.

راهنمای خرید All in One

کامپیوترهای All in One (AIO) رایانه‌های شخصی هستند که همه اجزای سخت افزاری آنها در یک واحد جمع و جور قرار گرفته است. این بدان معناست که آنها فضای کمی را اشغال می‌کنند و به آسانی قابل حمل هستند. AIOها همچنین به دلیل طراحی مدرن و شیک خود محبوبیت زیادی دارند. در این مقاله قصد داریم نکات ضروری در مورد خرید و انتخاب صحیح این نوع دستگاه ها را بیان کنیم.

درباره‌ی نویسندگان
  • خانم ساره احمدیان مهندس نرم افزار کامپیوتر مسئول واحد فنی و پشتیبانی شرکت هوشمند.
  • خانم میترا بخشایی مهندس تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر مسئول واحد نرم افزار و سایت شرکت هوشمند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...