قوانین فروشگاه

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی کامپیوتر هوشمند

 شرکت کامپیوتر هوشمند تامین کننده محصولات موجود در سایت می باشد و همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در دسترس شما مشتریان عزیز قرار دهد. فروشگاه کامپیوتر هوشمند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین و خدمات فروشگاه تغییراتی صورت بگیرد، در همین صفحه منتشر می شود. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.

پذیرش قوانین سایت

هنگامی که شما سفارش خود را ثبت کرده یا خرید می‏‌ کنید به منزله این است که شما تمامی قوانین سایت را مطالعه نموده و پذیرفته اید و همچنین می پذیرید که فروشگاه کامپیوتر هوشمند از طریق ایمیل، پیامک و تماس تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد. 

رعایت حریم شخصی

کامپیوتر هوشمند  به اطلاعات وارد شده توسط اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین کامپیوتر هوشمند  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این بین از تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن ‏‌تر شدن استفاده کند. در صورت استفاده از خدمات فروشگاه کامپیوتر هوشمند کاربران، خود مسئول حفظ محرمانه بودن نام کاربری و گذرواژه خود هستند.

شرایط خرید

  1. کلیه سفارش‏‌ های ثبت شده فقط در روزهای کاری پردازش می‌‏شوند . مشتری در هر زمانی از شب و روز حتی روزهای تعطیل می تواند ثبت سفارش داشته باشد. در صورت بروز هرگونه اشتباه نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا های موجود در فروشگاه، حق بلا اثر نمودن سفارش محفوظ است و مشتری می‌ پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. احتمال لغو شدن سفارش به دلیل اتمام موجودی کالا یا قطع دستور فروش وجود دارد.
  2. انصراف و لغو سفارش خرید ، فقط تا 12 ساعت پس از ثبت سفارش قابل قبول می باشد. مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  3. زمانی که قصد دریافت کالای خود را از شرکت حمل و نقل کالا دارید، در صورت مشاهدۀ هر گونه آسیب فیزیکی در بسته‌بندی، از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید در صورتی که کالای آسیب دیده توسط مشتری از شرکت حمل و نقل مانند کالارسان تحویل گرفته شود، مسئولیت پیگیری به عهدۀ مشتری است.
  4. اگر چنانچه مغایرتی در کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده وجود دارد، از باز کردن کالا خودداری فرموده و بلافاصله مشتری می‌بایست جهت تعویض یا عودت کالا با شرکت تماس گرفته و شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد جهت واریز مبلغ کالا اعلام نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.) امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیۀ خود خارج نشده باشد.
  5. کالاهایی که دارای گارانتی میباشند مسئولیت ایراد فنی کالا به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و ارسال به گارانتی بر عهده مشتری میباشد و فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  6. کالاهای بدون گارانتی چنانچه نقص یا ایراد فنی داشته باشند مشتری موظف است طی 12 ساعت با شرکت تماس گرفته و ایراد کالا را مطرح نماید. کارشناسان خدمات پس از فروش کامپیوتر هوشمند ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند و درخواست مرجوعی تایید یا رد می‌شود.و پس از دریافت کالا ، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. مرجوعی کالا بدون هماهنگی قابل قبول نمیباشد
  7. مشتریان باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از قبل پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده حتما باید هنگام دریافت سفارش کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  8. فروشگاه طی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش موظف است کالا را برای مشتری ارسال نماید . زمان تحویل مرسوله بستگی به روال کاری شرکت حمل کننده خواهد داشت و فروشگاه از زمان تحویل دقیق بی اطلاع است.